Producenci
O firmie

Kraina bajeczna, może nieco zapomniana, kraina z tradycjami, bogatym folklorem i własną mitologią. Miejsce kolorowe lecz tajemnicze, pobudzające ciekawość, jednak czasem wiejące chłodem. Kraina pełna magii, czerpiąca swoją moc z natury, która dla człowieka jest przyjacielem, sprzymierzeńcem, źródłem artystycznych inspiracji. To miejsce, z którego wywodzą się nasze korzenie…

Taka właśnie jest Slavinia. Tym, co ją wyróżnia, jest świeży powiew nowoczesności. Slavinia swoją sympatię i szacunek do słowiańskich korzeni wyraża poprzez nowoczesne, graficzne wariacje rzemiosła ludowego. Teraz każdy może dołączyć do Slavinii, być blisko niej, mieć ją zawsze przy sobie. To wszystko dzięki odzieży nawiązującej do słowiańskich tradycji.Haft krzyżykowy, haft płaski, koronka, zdobienia kwiatowe, motywy roślinne z gorsetów strojów ludowych czy krywulki stanowią źródło wzorów, które Slavinia ma do zaoferowania. Dzięki połączeniu nowoczesnego designu z tradycyjnym rzemiosłem, powstał oryginalny „urban folk”. Swój niepowtarzalny charakter Slavinia zawdzięcza przede wszystkim pasji jej twórców, którzy nie kopiują ludowych wzorów – oni dają im drugie życie, dzięki autorskim projektom, inspirowanym słowiańskim rzemiosłem, wykonywanym przy użyciu nowoczesnych technologii.

Wobec takiej mieszanki nie można przejść obojętnie. Trojan i Dziewanna przyciągają spojrzenia, Perun i Zorza wzbudzają zachwyt, a Mokosz i Żywia dają energię na każdy dzień naszego zabieganego życia. Przekonaj się, że Slavinia zapewni Ci wyjątkowość, ciepło i komfort, doda pewności siebie. Zapoznaj się z nią i zakochaj od pierwszego wejrzenia.

Pielęgnuj z nami słowiańską kulturę, buduj nową tradycję. Wprowadź naturalne motywy do miejskiej monotonii. Wyróżnij się.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl